Het is inmiddels traditie te noemen aangezien het al vele jaren achtereen succesvol op de locatie in De Meern gehouden is; het V-Strom Nieuwjaarstreffen. Voor 2017 dus weer dezelfde plek. Ligging is redelijk centraal (alhoewel dat door menigeen terecht wordt betwist

Leuk voor oudgedienden binnen het forum, maar ook voor nieuwe leden om gezichten bij Nicknames te leren kennen. En mocht het onverhoopt toch mooi weer zijn dan kan er altijd nog een spontane (of voorbereide) toerrit aan vastgeknoopt worden. Alles kan niets moet.
Aanvangstijd: vanaf 13:00 uur.
Plaats: AC restaurant De Meern. Heet nu Autogrill De Meern.

AC restaurant De Meern,
A-12 Utrecht-Den Haag,
Uitrit De Meern (15),
Meerndijk 59
3454 HP De Meern
Wij, Jolanda en mijn persoon, zijn er zo goed als zeker zelf niet. Maar we wensen eenieder die wel komt veel plezier en alvast de beste wensen voor 2017.
Graag onderstaand lijstje kopiëren, plakken en aanvullen met je eigen na(a)m(en). Het is slechts een indicatie, voel je niet verplicht om te komen als je je hebt opgegeven en onverhoopt niet kunt of wilt.
1.
2.
3.