De eerste dag zijn we rond 11.30uur vertrokken om 's avonds een hotel te pakken in Eibelstad, Duitsland.
Zondag door gereden Richting Oostenrijk, via Neuschwanstein, de Fernpas over, en binnendoor naar het Hotel. Onderweg eigenlijk alleen maar regen gehad wat niet zo erg prettig was.
Zeker niet voor mn mederijder op zn Tuono. En de laatste 200km ook niet voor mijn Dl, die onder de 4000 toeren op 1 cilinder liep.
De volgende dag was het weer beter en heeft mn motor ook geen kuren meer vertoond.
Betreft het Hotel, dat ik kan ik iedereen aanraden voor een weekje Oostenrijk. Hotel Vivaldi is een uitstekende uitvalsbasis om je een weekje te vermaken met passen rijden/scheuren. De eigenaar is zelf ook een behoorlijke motorfiel en kent alle mooie stukjes en heeft altijd wel aanbevelingen klaar liggen voor ritjes. Als hij tijd heeft, zal hij ook een af en toe een ritje mee rijden/ voorrijden. Dit gaat perfect omdat hij zich keurig aanpast aan de wensen van de groep, een fototoer, of lekker doorrijden.
Daarnaast zijn er een stuk of 40 kant en klare routes van diverse lengtes om te rijden, dus voor ieder wat wils.
'S avonds goede muziek, bier, en een schoon bed om in te slapen. Om de ochtend er na wakker te worden, goed te ontbijten, je brommer te bestijgen en je een hele dag te vermaken.
Zelf heb ik een aantal ritten met de groep gereden, en ook stukken alleen. Wat hebben we gereden, zo ongeveer alle passen die er ook maar een beetje in de buurt liggen.
Hahntennjoch, Hoghtannbergpass, Furkajoch, Flexenpass, Arlbergpas, Fernpass, Kaunertalergletsjerpas, Reschenpass, Stelvipass, Umbrailpass, Ofenpass en alles wat er bij in de buurt ligt ongeveer.
De hele week perfect weer gehad, om en nabij de 25 graden. Met uitschieters richting de 30. Vrijdag avond een beetje regen gehad, maar dit was alleen 's avonds.
De terugreis ging ook goed. Overdag heerlijk rij weer gehad, rond de 22graden met zon. Echter begon het na 18.00uur behoorlijk te regenen en toen moesten we nog 300km. Niet erg releax rijden dan op de Duitse autobaan.
Geen files gehad behalve in Oostenrijk, veroorzaakt door 200 koeien die met van de grote bellen 3 km over de straat liepen voor een of andere evenement.
Hier nog ff wat Foto's.
















